یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۹:۲۷
 |  ۲/ مرداد/ ۱۳۹۵ - ۷:۱۸
  |   نظرات: بدون نظر
دکتر کامبیز معصومی

امکان دریافت نوبت از درمانگاه‌های بیمارستان امام(ره) با اپلیکیشن نوبت‌دهی

سرپرست بیمارستان امام(ره) اهواز خبرداد:
امکان دریافت نوبت از درمانگاه‌های بیمارستان امام(ره) با اپلیکیشن نوبت‌دهی

سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز از ساخت اپلیکیشن نوبت دهی درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره) برای گوشی های هوشمند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز، دکتر کامبیز معصومی در این باره اظهارکرد: با توجه به گستردگی و فراگیری استفاده از گوشی های هوشمند تلفن همراه در میان عموم مردم، ساخت اپلیکیشن نوبت دهی این درمانگاه ها در دستور کار روابط عمومی این مرکز قرار گرفت.

وی ادامه داد: با اجرای اپلیکیشن نوبت دهی درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز در گوشی های هوشمند، این برنامه به طور مستقیم به سامانه نوبت دهی اینترنتی متصل شده و امکان دریافت نوبت برای هر کدام از بخش های درمانگاه ها را امکان پذیر می سازد.

سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز گفت: برای دانلود آسان و رایگان این برنامه می توان به سایت بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز به نشانی http://himam.ajums.ac.ir مراجعه کرد.

معصومی اظهارکرد: به دنبال گسترش خدمات الکترونیک در بیمارستان و با هدف کاهش مراجعه مستقیم مردم برای دریافت نوبت درمانگاه، بعد از راه اندازی سامانه تلفنی و اینترنتی، در سومین اقدام اپلیکیشن نوبت دهی درمانگاه های بیمارستان نیز ساخته و راه اندازی شد.

وی گفت: برای ورود به سامانه نوبت دهی اینترنتی باید به سایت بیمارستان مراجعه کرد و در صورت تمایل برای استفاده از سامانه نوبت دهی تلفنی می توان با شماره های گویای ۳۲۹۲۳۹۸۵، ۳۲۹۲۳۹۸۶، ۳۲۹۲۳۹۸۷، ۳۲۹۲۳۹۸۸، ۳۲۲۲۷۲۴۵ و ۳۲۲۲۸۲۴۷ تماس گرفت.

Print Friendly, PDF & Email
این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp


مطالب مرتبط
مدیر سایتمدیر سایت روابط عمومی , جامعه مجازی , جامعه مجازی روابط عمومی , ارتباطات , فضای مجازی , سازمان , کسب و کار , رسانه , رسانه مجازی , شبکه های اجتماعی , فنآوری , فن آوری , کانال تلگرام روابط عمومی تمام مطالب این نویسنده

logo-samandehi
نماد اعتماد درگاه pay.ir
design design design

Advert (1)

Advert (4)


آمار بازدید:

بازدید امروز: 90 بازدید

بازدید دیروز: 217 بازدید

بازدید کل : 383812 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

...