سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲:۵۱
 |  ۳۰/ بهمن/ ۱۳۹۶ - ۳:۱۴
  |   نظرات: بدون نظر

پویایی روابط عمومی ها به فعالیت نهادها از منظر افکارعمومی جایگاه ویژه می بخشد

مدیرکل روابط‌ عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ضمن تأکید بر ضروری بودن حفظ کرامت و جایگاه روابط عمومی ها گفت: هر سازمانی که روابط ‌عمومی پویایی داشته باشد نحوه عملکرد و فعالیت آن نهاد از منظر افکار عمومی جایگاه مطلوبتری پیدا خواهد کرد.

به گزارش ایرنا ، علیرضا عبداللهی‌نژاد روز چهارشنبه در گردهمایی مدیران روابط ‌عمومی دانشگاه‌ های منطقه هشت کشور در دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان اظهار کرد: باید بیشتر به روابط‌ عمومی بها داد و حفظ کرامت، شأنیت و جایگاه روابط ‌عمومی را پاس داشت .

وی تصریح کرد: حوزه روابط‌ عمومی حوزه‌ای بسیار جدی و اما مغفول ‌مانده و مشکلی که ما در نهادهای اجرایی داریم، ضعف اطلاع ‌رسانی است و این مشکل در کشور ما همه‌ گیر است.

وی ادامه داد: فعالیت های مختلف علمی، عمرانی و دیگر حوزه ها در دانشگاهها به طور گسترده در حال انجام است که نقش روابط‌ عمومی در اطلاع ‌رسانی این کارها بسیار مهم و اساسی است.

عبداللهی‌نژاد خاطرنشان کرد: ما کلی دستاورد داریم اما نتوانستیم بخوبی ارائه کنیم، لذا در حوزه خبری کم‌ چالش‌ ترین حوزه، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است این حوزه کم‌ چالش اما پرخبر است و خبرهای باارزشی دارد که باید منتشر شود.

عبداللهی‌ نژاد گفت: در حوزه علم و فناوری در کشور از بسیاری از حوزه‌های کلان ملی دیگر ما دستاوردهای بزرگتر و تأثیرگذارتری داریم که اگر منتشر و بازگو نشود در فضای جهل عمومی بستری برای شایعات و مباحث مختلف ایجاد می‌ شود.

وی بیان کرد: با یک برنامه ساده و کم ‌هزینه می‌ توان بسیاری از مشکلات درون‌ سازمانی را برطرف کرد و البته رئیس سازمان باید ظرفیت انتقاد داشته باشد، پاسخ دهد و بپذیرد.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها :
این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp


مطالب مرتبط
مدیر سایتمدیر سایت روابط عمومی , جامعه مجازی , جامعه مجازی روابط عمومی , ارتباطات , فضای مجازی , سازمان , کسب و کار , رسانه , رسانه مجازی , شبکه های اجتماعی , فنآوری , فن آوری , کانال تلگرام روابط عمومی تمام مطالب این نویسنده

logo-samandehi
نماد اعتماد درگاه pay.ir
design design design

Advert (1)

Advert (4)


آمار بازدید:

بازدید امروز: 597 بازدید

بازدید دیروز: 191 بازدید

بازدید کل : 384660 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

...