یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۵
سرویس: انتصابات
 |  ۵/ مرداد/ ۱۳۹۶ - ۲:۰۷
  |   نظرات: بدون نظر

مدیر روابط عمومی جشنواره موسیقی جوان منصوب شد

مدیر روابط عمومی یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان منصوب شد

به گزارش جامعه مجازی روابط عمومی؛ طی حکمی از سوی بهرام جمالی مدیر عامل انجمن موسیقی ایران و دبیر اجرایی یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، مسعود اله یاری به عنوان مدیر روابط عمومی این دوره از جشنواره منصوب شد.

 

 

در حکم وی آمده است:

نظر به تخصص و تجارب شایسته شما در مدیریت خبری و امور رسانه‌ای رخدادهای فرهنگی هنری کشور و تعامل با اصحاب رسانه و با توجه به اهمیت انعکاس همه جانبه ظرفیت‌های فرهنگی و هنری جشنواره ملی موسیقی جوان و نیز ارتباط مؤثر با نهادهای دولتی و غیر دولتی مرتبط با حوزه جوانان، به موجب این حکم شما را به عنوان «مدیر روابط عمومی یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان» منصوب و امیدوارم در جهت بخشی به نگرش جامعه به سوی جوانان کشور در بازتاب اخبار این جشنواره موفق باشید.

گفتنی است؛ اله یاری پیش از این سابقه مدیریت روابط عمومی بنیاد ملی مد و لباس، انجمن موسیقی ایران و مدیر روابط عمومی پنجمین جشنواره مد و لباس فجر و همچنین مسئول ستاد خبری سی و دومین جشنواره موسیقی فجر و دهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران را برعهده داشته است.

 

Print Friendly, PDF & Email
این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp


مطالب مرتبط
مدیر سایتمدیر سایت روابط عمومی , جامعه مجازی , جامعه مجازی روابط عمومی , ارتباطات , فضای مجازی , سازمان , کسب و کار , رسانه , رسانه مجازی , شبکه های اجتماعی , فنآوری , فن آوری , کانال تلگرام روابط عمومی تمام مطالب این نویسنده

logo-samandehi
نماد اعتماد درگاه pay.ir
design design design

Advert (1)

Advert (4)


آمار بازدید:

بازدید امروز: 98 بازدید

بازدید دیروز: 217 بازدید

بازدید کل : 383820 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر

...