سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲:۵۳
سرویس: اخبار
 |  ۱۹/ اسفند/ ۱۳۹۶ - ۹:۵۹
  |   نظرات: بدون نظر

ضرورت هم‎افزایی روابط عمومی سازمان‎های مختلف با یکدیگر

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تاکید کرد
ضرورت هم‎افزایی روابط عمومی سازمان‎های مختلف با یکدیگر/ برگزاری جلسات مشترک به منظور انتقال تجربیات

حجت‎الاسلام والمسلمین بهرامی بر ضرورت هم افزایی و افزایش ارتباطات روابط عمومی سازمان‎های مختلف با یکدیگر تاکید کرد و گفت: این هم افزایی در راستای انتقال تجربیات مثمرثمر خواهد بود بنابراین با برگزاری جلساتی مشترک این مهم را تقویت کنید.

به گزارش خبرگزاری میزان، حجت‎الاسلام والمسلمین بهرامی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح، در چهارمین همایش کارشناسان روابط عمومی و فرهنگی گفت: روابط عمومی‎ها و امور فرهنگی باید در ابتدا برای همه الگو باشند و سعی بر این باشد که اصول اسلامی و اخلاقی به تمام معنا رعایت شود.

وی ادامه داد: روابط عمومی‌ها در شناسایی استعدادهای درخشان و معرفی آنها به مسئولین نقش بسزایی دارند.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی بر ضرورت هم افزایی و افزایش ارتباطات روابط عمومی سازمان‎های مختلف با یکدیگر تاکید کرد و گفت: این هم افزایی در راستای انتقال تجربیات مثمرثمر خواهد بود بنابراین با برگزاری جلساتی مشترک این مهم را تقویت کنید.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح همچنین به اهمیت خلاقیت و نوآوری در روابط عمومی ها اشاره کرد و گفت: خلاقیت و نوآوری موجبات ارتقاء هر چه بیشتر سازمان را فراهم می‎آورد.

وی اضافه کرد: توجه تام و تمام به امور فرهنگی و اسلام داشته باشید و بر اساس سیاست‌های اسلامی حرکت کنید؛ روابط عمومی فعال تعیین کننده سمت و سو و جهت سازمان قضایی و پویایی آن خواهد بود.

Print Friendly, PDF & Email
این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp


مطالب مرتبط
مدیر سایتمدیر سایت روابط عمومی , جامعه مجازی , جامعه مجازی روابط عمومی , ارتباطات , فضای مجازی , سازمان , کسب و کار , رسانه , رسانه مجازی , شبکه های اجتماعی , فنآوری , فن آوری , کانال تلگرام روابط عمومی تمام مطالب این نویسنده

logo-samandehi
نماد اعتماد درگاه pay.ir
design design design

Advert (1)

Advert (4)


آمار بازدید:

بازدید امروز: 597 بازدید

بازدید دیروز: 191 بازدید

بازدید کل : 384660 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

...