سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲:۵۳
 |  ۲۹/ بهمن/ ۱۳۹۶ - ۲:۴۳
  |   نظرات: بدون نظر

تودیع و معارفه مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان

در مراسمی مدیر کل جدید روابط عمومی استانداری خوزستان معرفی و از زحمات مدیرکل اسبق قدردانی شد.

به گزارش جامعه مجازی روابط عمومی از  باشگاه خبرنگاران جوان، آیین تودیع و معارفه مدیران کل قدیم و جدید روابط عمومی استانداری خوزستان با حضور مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و مدیران رسانه‌ها در استانداری خوزستان برگزار گردید.

علی حسین حسین ‌زاده، معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان در مراسم تودیع و معارفه مدیران روابط عمومی استانداری در ابتدا از زحمات شهاب رزمی، مدیرکل پیشین روابط عمومی استانداری خوزستان که در شرایط دشواری این مسئولیت را بر عهده گرفت تشکر کرد و بیان داشت: وی به خوبی توانست روابط میان روابط عمومی و رسانه‌ها را ارتقا بخشد.

وی در ادامه تصریح کرد: سعید رضوانی، مدیرکل جدید روابط عمومی را نیز از دوران دانشجویی می شناسم و با شناختی که از وی دارم، امیدوارم که بتوانند با نوآوری، کارهای جدیدی در روابط عمومی انجام دهند.

حسین زاده بر روابط عمومی بعنوان یک علم تاکید کرد و افزود: این حرفه به تجربه و تخصص نیاز دارد.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان اذعان داشت: روابط عمومی نقش سخنگوی یک سازمان را بر عهده دارد که در راستای مفهوم مهم پاسخگویی است و جامعه نیز بسیار نیازمند ایجاد بارقه‌های امید برای نسل فعلی و آینده است، تاریک ‌نمایی ها و مشکلات فراوان است، ولی ظرفیت‌ها نیز گسترده است و موظف هستیم که امیدواری ایجاد نماییم. ناامیدی عامل تخریب‌ گری برای جامعه دارد و روابط عمومی ها باید امیدواری مبتنی بر واقعیت را در جامعه ترویج دهند.

این مقام مسئول، صداقت در گفتار را پشتوانه رفتاری روابط عمومی ‌ها دانست و اظهار کرد: با توجه به اینکه روابط عمومی نخستین خاکریز در مواجهه با جامعه است، صداقت اولویت رفتاری یک مدیر روابط عمومی است؛ در نتیجه بارقه‌های امید باید با توجه به این اصل در جامعه ایجاد گردد.

 

 

علی حسین حسین زاده، پاسخگویی و ایجاد امید را مهم ترین وظیفه روابط عمومی ها در این دوره عنوان کرد و افزود: با این وجود مسئولیت‌های دیگری نیز بر عهده روابط عمومی است و برپایی جشن و موارد مشابه، کارهای روزمره‌ ای است که اگرچه لازم است، ولی کافی نیست؛ برپایی جشن، تنها وظیفه روابط عمومی نیست و وظایف بزرگ‌ تری داریم که باید آن ها را دنبال کنیم. مشکلات و معضلات فراوانی وجود دارد، مانند مشکلات اقلیمی استان خوزستان که می ‌طلبد در حوزه پاسخگویی فعال ‌تر عمل شود.

وی گفت: روابط عمومی باید به دنبال نوآوری باشد و اهالی هنر و فرهنگ می توانند نوآوری را به ما ارائه دهند و باید با توسعه ارتباط با افراد هنرمند و اهل فرهنگ، به دنبال اجرای کارهای نو باشیم.

Print Friendly, PDF & Email
این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp


مطالب مرتبط
مدیر سایتمدیر سایت روابط عمومی , جامعه مجازی , جامعه مجازی روابط عمومی , ارتباطات , فضای مجازی , سازمان , کسب و کار , رسانه , رسانه مجازی , شبکه های اجتماعی , فنآوری , فن آوری , کانال تلگرام روابط عمومی تمام مطالب این نویسنده

logo-samandehi
نماد اعتماد درگاه pay.ir
design design design

Advert (1)

Advert (4)


آمار بازدید:

بازدید امروز: 597 بازدید

بازدید دیروز: 191 بازدید

بازدید کل : 384660 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

...