یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۸
 |  ۲۵/ اسفند/ ۱۳۹۲ - ۵:۲۹
  |   نظرات: بدون نظر

اولین میزگرد وبلاگ نویسان شادگان برگزار شد

به گزارش خبرنگار هفته نامه التزام : اولین میزگرد آموزشی ویژه وبلاگ نویسان ، روابط عمومی ها و رسانه های شادگان در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان با مدیریت احمد عامری مدرس سرشناس و طراح بزرگ سایت های استان و حضور چند دقیقه ای عبدالله تمیمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، عبدالزهرا سنواتی فرماندار و نعمت الله آلبوغبیش معاون فرماندار برگزار گردید.

عبدالله تمیمی در سخنانی کوتاه از رسانه ها به عنوان وجدان بیدار اجتماع یاد کرد و بر رعایت بی طرفی و حفظ استقلال خود تاکید کرد .

عبدالزهرا سنواتی نیز با انتقاد از برخی از وبلاگهای مخرب تاکید کرد که به جای تخریب به ارائه راهکار بپردازید و مسئولین را در مسیر خدمت به مردم همراهی کنید و بدانید که برچسب زدن و تهمت و افترا ، علاوه بر عذاب اخروی باعث بروز آلام دنیوی نیز خواهد شد .

در این سمینار که با همت هفته نامه التزام و همکاری و همیاری فرمانداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان و حضور وبلاگ نویسانی از فلاحیتی ، بیان الدورق ، خوزستان امروز ، و دیگر وبلاگ نویسان برگزار گردید ؛ احمد عامری مدرس سمینار گفت : شادگان نسبت به قدمت و فرهنگ دیرینه اش در فضای مجازی مطرح نیست و در حد چند وبلاگ محلی که مرتب همدیگر را تخریب کرده یا مشغول خود زنی اند ، در جا می زند که جا دارد با تلاش بیشتر و شناسایی داشته های منحصر به فرد منطقه ، از شادگان تصویر مثبت و زیبایی ( آنچنان که هم اکنون زیبایی های بکر و بزرگانی والامنش دارد ) ترسیم کنید .

وی با بیان اینکه هدایت رسانه ، کار اشتباهی است ؛ بر کمک و یاری رساندن به رسانه ها تاکید کرد .

وی در پایان از وبلاگ نویسان خواست تا با تشکیل انجمن وبلاگنویسان شادگان کمک کنیم از شادگان در جهان مجازی وجهه ی زشتی بجا نگذاریم تا زمینه ساز اعتمادسازی و آشتی دیگران با شادگان شویم .

مدیرمسئول هفته نامه التزام نیز با تقدیر از حضور و اهتمام مسئولین در همه زمینه های فرهنگی هنری گفت : خوشبختانه آنچنان مسئولان دلسوز و آماده ی خدمتی داریم که تنها با یک پیامک ، تمامی امکانات اداری خود را در اختیار علاقمند قرار می دهند .

عباس دورقی با تاکید بر مقوله آموزش خاطرنشان کرد : در شادگان جوانان پویا و با استعدادی وجود دارد ولی متاسفانه از دو مقوله مطالعه و آموزش غافل هستند و به نوعی دوری می کنند و این باعث می شود فرد دچار دو دلی شود و کم کم علاقه و استعداد خود را از دست بدهد .

وی در پایان با اعلام اینکه آمادگی کاملی داریم تا در مقوله آموزش در همه زمینه های مورد نیاز ، کنار شهروندان باشیم گفت : جا دارد از مدیر وبلاگ « فلاحیتی » که در مدت این چند سال گام های ثابت ، یکنواخت و هدفمندی در زمینه شناساندن شخصیت ها و داشته های شادگان برداشته ؛ تشکر کنم و بگویم اگر امروز کسانی باشند که از شادگان تصویر زیبایی در ذهن دارند از برکت وجود این وبلاگ پر محتوا و جذاب است .

قرار است این سمینار با دعوت از افراد بیشتری در اردیبهشت ۱۳۹۳ تکرار شود .

 

 

 

 

عکسها : سیداحمد موسوی فرد

 

Print Friendly, PDF & Email
این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp


مطالب مرتبط
مدیر سایتمدیر سایت روابط عمومی , جامعه مجازی , جامعه مجازی روابط عمومی , ارتباطات , فضای مجازی , سازمان , کسب و کار , رسانه , رسانه مجازی , شبکه های اجتماعی , فنآوری , فن آوری , کانال تلگرام روابط عمومی تمام مطالب این نویسنده

logo-samandehi
نماد اعتماد درگاه pay.ir
design design design

Advert (1)

Advert (4)


آمار بازدید:

بازدید امروز: 96 بازدید

بازدید دیروز: 217 بازدید

بازدید کل : 383818 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

...