یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۷
سرویس: رسانه ها
 |  ۲۲/ آذر/ ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
  |   نظرات: بدون نظر

نمایه بانک؛ نگرشی نو به بانکداری

پایگاه خبری « نمایه بانک » با دارا بودن کادر خبری مجرب و با سابقه در عرصه خبر‌رسانی در حوزه اقتصادی ، یکی از پایگاه‌های خبری تخصصی در زمینه بانک و بیمه و بورس است که از اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ همزمان با روز ملی ارتباطات کار خود را آغاز کرده و امید دارد بتواند در انجام مسئولیت خطیر مطبوعاتی خویش و اطلاع‌رسانی به عموم در فضای رسانه‌های الکترونیک و برخط با هدف شفافیت در اطلاع‌رسانی افق‌های روشنی را ترسیم کند .

همچنین « نمایه بانک » با توجه به رسالت فرهنگی خویش در راستای اهداف پژوهشی و با اتکا به یاری شما فرهنگ‌سازان؛ در بخش آموزش‌ها (آموزش بانکداری الکترونیک ، شهروند الکترونیک ، آموزش قوانین بیمه و مقالات علمی _ پژوهشی بانک و بیمه و بورس) تلاش خواهد کرد تا « نمایه بانک » را به عنوان مرجعی برای پژوهش در زمینه بانک و بیمه و بورس به مخاطبان فرهیخته خود پیشکش نماید.
« نمایه بانک » دارای کانال تلگرام تخصصی و توییتر است.

پایگاه خبری « نمایه بانک » دارای مجوز از هیات نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

همچنین پایگاه خبری « نمایه بانک » در سامانه «ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی» متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp


مطالب مرتبط
مدیر سایتمدیر سایت روابط عمومی , جامعه مجازی , جامعه مجازی روابط عمومی , ارتباطات , فضای مجازی , سازمان , کسب و کار , رسانه , رسانه مجازی , شبکه های اجتماعی , فنآوری , فن آوری , کانال تلگرام روابط عمومی تمام مطالب این نویسنده

logo-samandehi
نماد اعتماد درگاه pay.ir
design design design

Advert (1)

Advert (4)


آمار بازدید:

بازدید امروز: 98 بازدید

بازدید دیروز: 217 بازدید

بازدید کل : 383820 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

...