یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۵:۱۰
 |  ۶/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۹:۳۳
  |   نظرات: يك نظر

مقطع کارشناسی ارشد رشته روابط عمومی تاسیس می شود

رئیس انجمن روابط عمومی ایران از تاسیس مقطع کارشناسی ارشد در رشته مدیریت روابط عمومی خبر داد.

سید غلامرضا کاظمی دینان در گفت و گو با خبرنگار «تهران سما» در این باره گفت: این امر در سال ۹۶ و همزمان با پنجاهمین سالگرد روابط عمومی در ایران اجرایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه در فضاهایی که روابط عمومی و نقش های آن دگرگون شده، اهمیت نقش مخاطبان دو چندان می شود، اظهار کرد: روابط عمومی یک فرایند ارتباطی _ راهبردی است که روابط سودمند متقابلی بین مردم و سازمان ها برقرار می کند.

رئیس انجمن روابط عمومی ایران با اشاره به اینکه روابط عمومی اجتماعی با استفاده از راهبردهای ارتباطی پویا به ایجاد، حفظ و تداوم روابط سودمند متقابل سازمان و مخاطبانش می پردازد، تصریح کرد: به طور قطع روابط عمومی از نوآوری های ارتباطی چه نرم افزاری و چه سخت افزاری استقبال می کند و هرگز از رویکرد قهری و انکاری در مواجهه با این نوآوری ها و تحولات فناورانه حمایت نمی کنند.

کاظمی دینان با تاکید بر اینکه در حوزه روابط عمومی در دانشگاه در حال آموختن هستیم، خاطر نشان کرد: اساتید سرفصل ‌هایی را برای ما مطرح می‌ کنند ولی متأسفانه وقتی وارد فضای اجرایی می‌ شویم، می ‌بینیم از اصول مطرح ‌شده در دانشگاه آثاری نیست و این باعث آزار ما می‌ شود در واقع ارتباط بین حوزه دانشگاه و اجرا می ‌تواند توسعه را سرعت بخشد.

رئیس انجمن روابط عمومی ایران گفت: رشته روابط عمومی، رشته‌ ای مقدس است که در آن به مردم خدمت می ‌شود و می ‌تواند جامعه ‌ای را شاد و توانمند نگه دارد.

 

۲۰۶۲۵۱۳۱۹۰۱۵۰۰۲۲۱۲۲۷۲۱۱۱۸۶۱۱۰۱۶۳۲۳۱۴۱۲۴۳۲۴۱

Print Friendly, PDF & Email
این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp


مطالب مرتبط
مدیر سایتمدیر سایت روابط عمومی , جامعه مجازی , جامعه مجازی روابط عمومی , ارتباطات , فضای مجازی , سازمان , کسب و کار , رسانه , رسانه مجازی , شبکه های اجتماعی , فنآوری , فن آوری , کانال تلگرام روابط عمومی تمام مطالب این نویسنده

One Response to “مقطع کارشناسی ارشد رشته روابط عمومی تاسیس می شود”

  1. mojtaba گفت:

    آیا در دانشگاه علامه این اتفاق خواهد افتاد؟

logo-samandehi
نماد اعتماد درگاه pay.ir
design design design

Advert (1)

Advert (4)


آمار بازدید:

بازدید امروز: 128 بازدید

بازدید دیروز: 217 بازدید

بازدید کل : 383850 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

...