جمعه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱:۳۹
سرویس: همایش
 |  ۲۸/ مرداد/ ۱۳۹۶ - ۲:۵۶
  |   نظرات: بدون نظر

برگزاری اولین همایش رویکردهای میان رشته ای در ارتباطات هوانوردی

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از برگزاری اولین همایش رویکردهای میان رشته ای در ارتباطات هوانوردی خبرداد.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: امروزه بر طبق اسناد ایکائو از هر ۴ سانحه هوایی ۳ سانحه به خاطر خطای انسانی رخ داده و بر طبق اعلام مراجع بین المللی ارتباطات و مکالمات ناصحیح یک عامل علی یا ضمنی در اکثر سوانح و حوادث هوایی بوده است.

 

وی افزود: طبق اعلام ایکائو فقط در خلال سالهای ۱۹۷۶ تا ۲۰۰۰ میلادی ۱۱۰۰ نفر جان خود را در سوانح هوایی ناشی از سوء مکالمات از دست داده اند.

 

 

جعفرزاده خاطرنشان کرد: برهمین اساس اولین همایش ملی رویکردهای میان رشته ای در ارتباطات هوانوردی که قرار است در ۳۱مردادماه جاری برگزار شود در نظر دارد با دعوت از اساتید ممتاز داخلی و خارجی میان متخصصین رشته های دانشگاهی نظیر زبان انگلیسی، روانشناسی با صنعت هوانوردی در بخش خلبانی و کنترل پرواز ارتباط بر قرار کرده تا با واکاوی زوایای پنهان مکالمات از بروز سوانح و حوادث هوایی جلوگیری و بستری برای فعالیتهای علمی مشترک متخصصین علوم دانشگاهی با صنعت هوانوردی فراهم آورد.

 

گفتنی است؛ اولین همایش ملی رویکردهای میان رشته ای در ارتباطات هوانوردی در ۳۱ مردادماه جاری در دانشکده صنعت هواپیمایی برگزار خواهد شد و علاقه مندان می توانند برای ثبت نام به نشانی WWW.CATC.AC.IR مراجعه کنند.

 

Print Friendly, PDF & Email
این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp


مطالب مرتبط
مدیر سایتمدیر سایت روابط عمومی , جامعه مجازی , جامعه مجازی روابط عمومی , ارتباطات , فضای مجازی , سازمان , کسب و کار , رسانه , رسانه مجازی , شبکه های اجتماعی , فنآوری , فن آوری , کانال تلگرام روابط عمومی تمام مطالب این نویسنده

logo-samandehi
نماد اعتماد درگاه pay.ir
design design design

Advert (1)

Advert (4)


آمار بازدید:

بازدید امروز: 91 بازدید

بازدید دیروز: 318 بازدید

بازدید کل : 398833 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر

...